این گزارش را در مورد روش های اولیه سئو بررسی کنید

این الگوریتم یک سال بعد از پاندا به گوگل اضافه شد و وظیفۀ آن مبارزه با لینک‌سازی اسپم است. با ظهور الگوریتم پنگوئن گوگل، سایت‌هایی که بک‌لینک‌های انبوهی از سایت‌های بی‌کیفیت و اسپم دریافت کرده بودند از نتایج اولیه موتور جستجوی گوگل حذف شدند.

در واقع باید بتوانید در این صفحات مطالب مورد نیاز کاربر های خود را تامین کنید.

همانطور که پیشتر گفتیم؛ سئو سه بخش اساسی دارد که هر متخصص این حوزه باید برای انجام پروژه این مراحل را طی کند: سئو تکنیکال، سئو داخلی و سئو خارجی

به دلیل اهمیت و کارایی گوگل در ادامه منظور از موتورجستجو همان گوگل است.

یکی از اصطلاحات سؤال برانگیز در بحث بهینه سازی برای موتورهای جستجو، اصطلاح سئو کلاه سفید یا سئو کلاه سیاه است. سئو کلاه سفید همان سئو معتبر ازنظر الگوریتم های گوگل است که در آن تمام استراتژی های درست و اخلاقی در بهینه سازی برای موتورهای جستجو به کار گرفته شده است.

به قول معروف گوگل آنقدر اطلاعات از ما دارد که بهتر از مادرمان ما را می‌شناسد!

به زبان ساده، فرض کنید شخصی در گوگل عبارت “خرید گوشی” را جستجو می‌کند، گوگل تمام وبسایتهای دنیا را بررسی کرده و محتوا و صفحات آن را در حافظه خود ذخیره کرده است و سعی می‌کند بهترین و مرتبط‌ترین نتیجه را نمایش دهد. اما چگونه باید وبسایت ما در نتایج بالا نمایش داده شود؟ به تمام کارهایی که ما برای اینکه اعتماد گوگل را کسب کنیم و در بالاترین نتایج نمایش داده شویم و به تبع آن ورودی هدفند برای وبسایت خودمون ایجاد کنیم، میگیم “سئو”.

برای اطلاعات تکمیلی مقاله سئو داخلی راش‌وب را مطالعه کنید.

گوگل سرچ کنسول: دریافت اطلاعات اجمالی دربارۀ عملکرد سایت

تدوین استراتژی سئو به شکلی هوشمندانه، می‌تواند نام شما را برای مخاطب، به نامی آشنا تبدیل کند. به همین دلیل است که سئو اهمیت ویژه‌ای در فعالیت هر کسب و کار در فضای آنلاین دارد.

بله گوگل از شاخص نرخ پرش در رتبه‌بندی سایت‌ها استفاده نمی‌‌کنه.

بابت هر کلیک باید پول پرداخت کنید و با توجه به نرخ ارز، هزینه بالایی خواهد بود و به محض تمام شدن شارژ حسابتون از نتایج محو می‌شوید.

چگالی کلمات کلیدی: در پاراگراف‌های اول هر صفحه کلمه کلیدی خود را چند باری تکرار کنید. فرض کنید مطلب شما درباره آموزش سئو است و کلمه کلیدی شما نیز همین عبارت است. حال فرض کنید بیش از یک بار در کل مطلب چهار هزار کلمه‌ای شما خبری از این عبارت نیست، به گوگل حق می‌دهید که به اشتباه بیافتد؟ هم‌چنین، زیاده‌روی در تکرار کلمه کلیدی هم برای کاربر آزار دهنده است و هم موتورهای جستجو احساس می‌کنند فعالیت شما ربات گونه است.

سئو فرآیندی است که به گوگل کمک می‌کند تا سایت شما را شناسایی کرده، زمینه فعالیت شما را بفهمد و بر اساس کلمات کلیدی مرتبط مثلا همین خرید موبایل سایت شما را در صدر نتایج جستجو نشان دهد.پاسخ سللم روزتون بخیر. من دارم اموزش سئو میبینم یسری چیزا رو یاد گرفتم ولی میشه بگید ب جز محتوا نویسی و لینک داخلی و اینا دیگهه برای افزایش سئو سایت خوبه

به سایر وب سایت های با کیفیت (در صورت منطقی بودن و ترجیحاً مرتبط با موضوع صفحه سایت شما) و سایر صفحات وب سایت خودتان لینک بدهید تا به کاربران کمک کنید تا درباره یک موضوع بیشتر مطالعه کنند. اینکار باعث افزایش رتبه سایت شما در گوگل می شود.

گوگل نسبت به امنیت وب سایت‌های سطح وب به شدت حساس است. یعنی کافی است ربات‌های این موتور جستجو متوجه شوند یک جوجه هکر به سایت شما نفوذ کرده تا آبرو و حیثیت‌تان را ببرند!

تکنیک های خود را برای مشتری شرح دهید و مشخص کنید که برای پیاده سازی آنها چقدر زمان و دانش هزینه میکنید.

چرا گوگل از سایت شما متنفر است؟ اعتماد گوگل چیست و چطور رتبه اعتماد سایت را بالا ببریم؟

نام سایت شما یک کلمه عمومی است و اشاره به یک نام برند یا سایت ندارد. به همین دلیل در نام سایت خود با سایت های دیگر رقابت میکنید.

معیار گوگل برای تعیین رتبه شما کیفیت محتوا، بهینه بودن ساختار کدنویسی و سرعت صفحه و در نهایت لینک سازی های داخلی و خارجی است. اینکه محتوای شما در یک زیردامنه معرفی شده باشد یا بخشی از صفحات خود سایت باشد یک فاکتور تعیین کننده نیست.

بنابراین با ساخت سایت مپ روند خزش ربات‌ها روی سایتتان را راحت‌تر می‌کنید.

با توجه به اینکه هزینه خدمات سئو، در مقابل هزینه های دیگری که برای بازاریابی و تبلیغات در نظر گرفته میشود کمتر است؛ اما بازدهی بیشتری دارد.

ولی برای سوال شما مقاله‌ای نوشته‌ایم که می‌توانید در دسته بندی اصول سئو در مقاله نویسی آن را پیدا کنید.

متون، ویدئوها، کتاب و مقالات سایت وبسیما عالی هستن؛ دوس دارم انقدر پیشرفت کنم تا یکی از اعضا و متخصصین سایت وبسیما بشم و بتونم هم محتوای عالی (متن، ویدئو، کتاب و …) تولید بکنم و هم به دوستان خدمت رسانی بکنم. این واقعا آرزوی قلبیم هست. تا این لحظه سایتی رو پیدا نکردم که تا این اندازه تجربه کاربری خوبی رو برای من به ارمغان آورده باشه.

به عنوان قیمت سئو وردپرس نمونه به تصویر پایین نگاه کنید تا بهتر متوجه منظورم بشوید:

می‌توان بدون بررسی سایت و رقبا در مورد عدم کسب جایگاه در نتایج گوگل اظهار نظر کرد.

یه افزونه که کدهای اسکیماش هم به یواست اضافه بشه و تو نتایج گوگل نمایش داده بشه

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *